0
Ett kunskaps- och säkerhetsföretag sedan 1990

Kontakt

Välkommen att kontakta oss


     Box 17711, 118 93 Stockholm

     Bellmansgatan 30, Stockholm

     010-150 75 00

     info@seriline.com

     Vardagar 8.30 - 17.00

Huskvarna kontoret


    Grännavägen 24, 561 34 Huskvarna

    Grännavägen 24

     010-150 75 04

     info@seriline.com

     Vardagar 8.30 - 17.00

Kontakta mig






*Måste fyllas i
**En av dessa måste fyllas i

Tobias Eng

Tobias Eng
Affärsområdesansvarig Stockholm, Norr

Direkt: 010-150 75 05
Mobil: 072-080 82 23
tobias.eng@seriline.com

 

Mattias Håkansson

Mattias Håkansson
Affärsområdesansvarig, Syd

Direkt: 010-150 75 04
Mobil: 072-080 82 20
mattias.hakansson@seriline.com

 

Stefan Andersson

Stefan Andersson
Order och logistik

Direkt: 010-150 75 16
stefan.andersson@seriline.com

 

Therese Pettersson

Therese Pettersson
Order & Marknad

Direkt: 010-150 75 02
therese.pettersson@seriline.com

 

Cornelia Persson

Cornelia Persson
HantverksID Support

Direkt: 010-102 93 00
cornelia.persson@seriline.com

 

Marius Nedelcu

Marius Nedelcu
Seriline Support

Direkt: 010-150 75 17
Mobil: 072-402 86 48
marius.nedelcu@seriline.com

 

Per-Magnus Palmgren

Per-Magnus Palmgren
Projektledning

Direkt: 010-150 75 03
Mobil: 072-080 82 22
per-magnus.palmgren@seriline.com

 

Ulf Bohman

Ulf Bohman
Online Service Manager

Mobil: 0708-20 28 99
ulf.bohman@seriline.com

 

Pierre Parrman

Pierre Parrman
CTO

Direkt: 010-150 75 06
Mobil: 070-282 32 40
pierre.parrman@seriline.com

 

Freddie Parrman

Freddie Parrman
VD

Direkt: 010-150 75 01
Mobil: 070-282 32 34
freddie.parrman@seriline.com